2009-01-20Meble Materiały i Akcesoria: Nowa fabryka Gametu

Oferowane akcesoria cieszą się dużą popularnością nie tylko na rynku polskim, ale również poza granicami kraju. Gamet cały czas ulega silnemu rozwojowi, o czym można się było przekonać podczas tegorocznego biznesowego spotkania w gronie partnerów firmy w dniach 27-28 października zorganizowanego z okazji otwarcia nowej fabryki.

Organizowane corocznie spotkania biznesowe uświadamiają klientom Gametu rozwój firmy i wagę, jaką przykłada się w niej do ciągłego doskonalenia. Otwarcie nowej fabryki wyposażonej w nowoczesną linię galwaniczną o łącznej wartości inwestycji blisko 9,5 mln dolarów to kolejny poważny krok na drodze rozwoju. Nowa linia jest uznawana za najbardziej wydajną i najdokładniejszą na świecie.

Narzucony reżim technologiczny sprawia, że detale wytwarzane są z najwyższą jakością - głównie za sprawą zastosowania komputerowych systemów sterowania i kontroli.

Dzięki najnowocześniejszemu oprogramowaniu galwanizernia jest w stanie obsługiwać 8 niezależnych procesów galwanicznych. Wysoka wydajność oraz perfekcyjne realizacje zadań to jej najważniejsze zalety.

Przybyli na spotkanie goście mieli okazję zwiedzić nowo powstałą fabrykę i naocznie przekonać się o jej możliwościach. Uroczystość otwarcia oraz towarzysząca jej konferencja była także doskonałą okazją do wymiany cennych opinii w partnerskim gronie. Najważniejszy jest ciągły rozwój, dążenie do wdrażania nowoczesnych technologii i dbałość o jakość na każdym etapie procesu produkcyjnego - to standard, który Gamet zapewnia wszystkim swoim kontrahentom.

Firma, będąc czołowym producentem akcesoriów meblowych i budowlanych, zaskakuje swoich klientów różnorodnością kolekcji trafiając w trendy i wzornictwo na współczesnym rynku meblarskim. Bogatą ofertą i oryginalnym designem podkreśla swoją klasę i pewność. Współpracują z nią zarówno polscy, jak i zagraniczni projektanci.

Produkty tworzące oryginalne kolekcje, uwzględniające segmenty do mebli biurowych, kuchennych i łazienkowych, to efekt eksperymentowania z formą, kolorem i surowcem. ZnAl, aluminium, stal, mosiądz, plastik i drewno budują uchwyty, gałki, nóżki, klamki i wieszaki. Modele zebrane są w style retro, modern i klasyczne.

Niezmiernie istotne dla Gametu jest doskonalenie technologiczne, które pozwala na coraz śmielsze eksperymentowanie w pokryciach, efektem czego są kolejne, jeszcze ciekawsze wyroby. Obecnie asortyment jest rozszerzany o nowe kolekcje: Narvi, Polaris, Omega i Titan.

Gamet jest uczestnikiem wielu znaczących imprez targowych (m.in. Furnica w Poznaniu, Meble w Poznaniu, Interzum w Kolonii, ZOW w Bad Salzuflen), które są doskonałą okazją do zaprezentowania nowych propozycji klientom z całego świata. W ostatnim czasie nowości tego producenta można było oglądać 16 października na warszawskiej wystawie design.pl, na której prezentowano najciekawsze rozwiązania i trendy w polskim wzornictwie.

Wykorzystywanie najnowocześniejszej technologii oraz doskonała organizacja skutkuje trwałością i jakością na każdym etapie produkcyjnym. Od grudnia 2004 r. Gamet posiada System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000 certyfikowany przez akredytowaną jednostkę zewnętrzną.

Toruński producent akcesoriów meblowych i budowlanych - firma Gamet posiada szeroką ofertę uchwytów, gałek, nóżek, wieszaków o bardzo interesującym designie.