2016-03-21Relacja po targach FENSTERBAU FRONTALE 2016 w Norymberdze

Targi FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze to niewątpliwie bardzo duże święto dla branży okiennej i drzwiowej. Tegoroczną edycję, która odbyła się w dniach od 16 do 19 marca, uświetniło swoją obecnością wielu wystawców z różnych krajów świata.

Targi były doskonałą okazją  do spotkań z klientami nie tylko zza zachodniej granicy, a kontakty biznesowe uzyskane podczas targów umocniły naszą firmę w przekonaniu, że niemiecki rynek wciąż stwarza bardzo obiecujące szanse rozwoju. 

Na stoisku prezentowaliśmy szeroką ofertę akcesoriów budowlanych, gdzie największą popularnością cieszyła się klamka drzwiowa DH-40 z kolekcji UNICO. Łagodne wzornictwo tego produktu oraz ergonomiczny kształt rękojeści  sprawia, że klamka ta znajduje uznanie wśród wielu klientów. Klamka DH-40 oferowana jest w dwóch kolorach wykończenia: niklu satynowym oraz niklu szczotkowanym. Pozwala to trafić w różne gusta klientów i idealnie dopasować klamkę do drzwi.

Różnorodna oferta, zaprezentowana na targach w Norymberdze niewątpliwie przyciągała uwagę i budziła spore zainteresowanie odwiedzających nas klientów.

Raz jeszcze bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

Relacja po targach FENSTERBAU FRONTALE 2016 w Norymberdze
Relacja po targach FENSTERBAU FRONTALE 2016 w Norymberdze
Relacja po targach FENSTERBAU FRONTALE 2016 w Norymberdze