2016-11-28Relacja po targach MEBEL 2016 w Moskwie

 

Tegoroczna 27 edycja Międzynarodowych Targów MEBEL 2016 w Moskwie odbyła się w dniach 21-25.11.2016.

Największe targi  branży meblowej w Rosji, podobnie jak w latach ubiegłych, okazały się dla nas świetną okazją do zaprezentowania szerokiego i różnorodnego pod względem stylistycznym asortymentu akcesoriów meblowych. Było to ważne wydarzenie branżowe, sprzyjające prowadzeniu rozmów biznesowych, nawiązaniu nowych relacji z partnerami biznesowymi, ale także służące zacieśnieniu już istniejących więzi.

Dużym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się najnowsze kolekcje akcesoriów meblowych. Zaprezentowaliśmy osiem nowych kolekcji uchwytów i wieszaków meblowych w stylu klasycznym, nowoczesnym i LOFT.

Duże zainteresowanie wzbudziła kolekcja uchwytów VIOLA (UR48) i VIOLA CRISTAL z kryształami Swarovskiego, która idealnie prezentowała się na meblach w stylu klasycznym.

Kolekcja uchwytów  BATTITORE (UR47) z gałką jednopunktową (GR47) i uchwyty COLLINO (UU19) w 2 rozstawach reprezentowały naszą ofertę dla mebli w stylistyce LOFT. Idealnie wpasowały się do tej grupy uchwyty z kolekcji SHELL (UP11), przedstawione w nowej, „industrialnej” interpretacji, która została uzyskana dzięki nowym pokryciom: imitującym nierówną chropowatą powierzchnię grafitową oraz nowatorskiemu pokryciu dającego efekt patynowanego żelaza. W takiej interpretacji pokazaliśmy ciekawe uchwyty relingowe z kolekcji HANTLE (UU15).

Kolekcje nowoczesnych uchwytów CUBO (UU18) i CONO (UU17) podkreślały swoim kształtem aktualne tendencje w stylistyce modern. Uchwyty UU17 w trzech rozstawach  zachwycały swym prostym, wyrazistym kształtem.

Wrażenie na klientach odwiedzających nasze stoisko zrobiły dwie kolekcje klasycznych wieszaków – SERPENTE (WR42, WR43) i  ZAMPA (WR45), które pięknie uzupełniły kolekcje uchwytów pod tą samą nazwą.

W tym roku postanowiliśmy zaprezentować  nowości na trzech sekcjach mebli kuchennych: klasycznej, w stylu LOFT i modern. Takie rozwiązanie okazało się strzałem w dziesiątkę, a pozytywne reakcje zwiedzających potwierdziły nasz wybór.

Ten rodzaj ekspozycji umożliwił nam  prezentację naszych nowości w akcesoriach technicznych pod marką GAMET i FURTECO, miedzy innymi  podnośników i zawiasów  hydraulicznych oraz  listew aluminiowych z oświetleniem LED.  

Dużym zainteresowaniem cieszyły się przedstawione systemy szuflad cienkościennych  BOX 31, 32 i 33 w kolorach białym i antracytowym.  Na ekspozycji nie zabrakło również znanych i lubianych przez klientów szuflad tradycyjnych GAMET  BOX 21, 22, 23.

Wszystkim  Partnerom dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. Możemy śmiało stwierdzić, że kolejna edycja targów MEBEL 2016 zakończyła się dla nas sukcesem. Zachęcamy do przejrzenia krótkiej relacji fotograficznej.

Relacja po targach MEBEL 2016 w Moskwie
Relacja po targach MEBEL 2016 w Moskwie
Relacja po targach MEBEL 2016 w Moskwie