Kierowca – Kat. C

Miejsce pracy:

TORUŃ

Opis stanowiska:

  • realizacja dostaw towarów/materiałów do klientów oraz między lokalizacjami firmy
  • załadunek i wyładunek przewożonych towarów/materiałów
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów/materiałów

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C
  •  min 2-letniego doświadczenia w transporcie
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  •  dobrej organizacji pracy
  •  rzetelności, uczciwości

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • narzędzia umożliwiające wykonywanie powierzonych zadań
  • pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów e-mail:

  rekrutacja@gamet.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami. Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na  przetwarzanie moich danych osobowych przez GAMET S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)."