Ślusarz narzędziowy, narzędziowiec

Miejsce pracy:

TORUŃ

Opis stanowiska:

Nowo przyjęty pracownik dołączy do kilkuosobowego zespołu w dziale narzędziowni, obsługującego produkcję , regenerację form wtryskowych i innych przyrządów.

Do głównych jego zadań należeć będą:

  • Naprawa i regeneracja form wtryskowych , przyrządów specjalnych
  • Dorabianie i adaptacja części i elementów do form
  • Obróbka  CNC elektrodrążeniem  elementów do form i innych detali
  • Obsługa maszyn: wiertarki, frezarki, szlifierki do płaszczyzn
  • Prace ślusarskie , polerowanie , montaż przyrządów i form

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Precyzja i zdolności manualne
  • Znajomość dokonywania pomiarów

Oferujemy:

  • pracę dynamiczną, pełną wyzwań i możliwości rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów e-mail:

  rekrutacja@gamet.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami. Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na  przetwarzanie moich danych osobowych przez GAMET S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)."