SPECJALISTA DS. LEAN MANUFACTURING

Miejsce pracy:

TORUŃ

Podstawowy zakres obowiązków obejmuje:

  • Wdrażanie i utrzymanie procesów ciągłego doskonalenia
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu elementów Lean Manufacturing
  • Propagowanie filozofii Lean w firmie
  • Utrzymanie i doskonalenie istniejących elementów systemu Lean
  •  Inicjowanie wdrożeń nowych elementów systemu Lean
  • Tworzenie instrukcji, procedur i kart kontrolnych systemu Lean oraz ich integracja z systemem ISO 9001
  • Raportowanie wyników i postępów wdrożenia

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, zarządzanie produkcją lub zarządzanie jakością
  •  Znajomość zagadnień Lean Manufacturing
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na komunikację
  •  Samodzielność w realizacji zadań
  •  Dobra organizacja pracy
  •  Komunikatywność
  •  Nastawienie na wynik
  •  Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (nieobowiązkowo)

Oferujemy:

  • pracę dynamiczną, pełną wyzwań i możliwości rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów e-mail:

  rekrutacja@gamet.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami. Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na  przetwarzanie moich danych osobowych przez GAMET S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)."