GAMET NA TARGACH GRUPY PSB

W dniach 6-7 marca 2018 uczestniczyliśmy w XVI Targach Grupy PSB. Na targach prezentowaliśmy nowości w grupie klamek i akcesoriów meblowych. Nasze stoisko przygotowaliśmy na wzór konceptu sprzedaży jaki funkcjonuje w marketach budowlanych. Akcesoria meblowe typu: uchwyty, gałki i wieszaki eksponowaliśmy w 4 różnych stylach: nowoczesnym, loftowym, klasycznym oraz dziecięcym. Pozwoliło nam to na zaprezentowanie naszych możliwości produkcyjnych jeśli chodzi o wzornictwo, ale także na pokazanie różnorodnych możliwości kolorystycznych zarówno w technologii galwanizowania jak i lakierowania.

W kategorii klamek największą uwagę odwiedzających przyciągały klamki malowane na kolor biały i czarny mat. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się nasza nowa klamka drzwiowa EXIMUS DH-28, która poza oryginalnym kształtem została udekorowana wstawką z emalii w kolorze bieli lub czerni. To oryginalne połączenie powłoki galwanicznej klamki wraz z emalią daje wyjątkowy efekt estetyczny.

Targi PSB okazały się świetnym miejscem do zaprezentowania nowych i sprawdzonych przez nas sposobów ekspozycji towaru na półce. Wśród nich takie jak: opakowania uchwytów w blistrach czy też opakowania kartonowe typu Ready to sell. Sposób ten stanowi doskonałą alternatywę ekspozycji w punktach sprzedaży o małej powierzchni, gdzie nie ma miejsca na wstawienie dużego regału ekspozycyjnego.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym oraz zapraszamy za rok.