GAMET z sukcesem na targach Warsaw Home 2018

Tegoroczne targi Warsaw Home były dla  naszej firmy nowym i bardzo ciekawym doświadczeniem ściśle związanym z obchodami jubileuszu 30-lecia naszej firmy, premierą nowego katalogu produktowego, ale także pierwszą odsłoną wielu nowych produktów. Była to świetna okazja do bezpośrednich spotkań z naszymi klientami, ale także z wieloma projektantami i architektami, którzy nastawieni są  na nietuzinkowe rozwiązania jeśli chodzi o akcesoria meblowe, a zwłaszcza nowości produktowe.

Największym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się akcesoria meblowe w nowatorskiej powłoce soft touch, którą opracowaliśmy wspólnie z naszymi technologami. W pierwszej kolejności przyciągały one uwagę bogatą i niespotykaną dotąd paletą kolorów.

Potem akcesoria w powłoce soft touch zatrzymywały odwiedzających na dłużej dzięki swoim szczególnym właściwościom. Mianowicie akcesoria te są w dotyku jak asamit – bardzo miękkie i przyjemne, zapewniają niezapomniane wrażenia sensoryczne. Zaprezentowaliśmy je na dotychczasowych i nowych modelach uchwytów: UU55 i UU56 w takich w kolorach jakich w ogóle nie ma na rynku tj. pudrowe róże, różne odcienie zieleni, terakota, błękitny, granat oraz klasykę w postaci bieli, czerni oraz grafitu. Kolory te inspirowane były aktualnymi trendami kolorystycznymi, jakie zwróciły naszą uwagę na tegorocznych targach Salone del Mobile w Mediolanie.

Zupełną premierę na targach miała nasza nowa linia produktowa, którą stanowią stalowe stelaże. Zaprezentowaliśmy je w formie półek i regałów wiszących, regałów stojących, czy też stelaża do mebli łazienkowych i lustra. Ta linia produktowa w czerni oraz graficie idealnie wpasowuję się w bardzo popularny obecnie styl wyposażenia wnętrz jakim jest loft. Pokazaliśmy tutaj jedynie kilka produktów z tej linii, ale nasze możliwości produkcyjne są znacznie większe w tym obszarze. Jest to typowy produkt pod indywidualne zamówienie głównie producentów mebli, którzy niejednokrotnie sami projektują własne konstrukcje oparte na bazie stelaży, a do nas kierują zapytania pod kątem ich wykonania.

Warto także wspomnieć o premierach produktowych, które dotyczą przede wszystkim nowego wzornictwa uchwytów i gałek. Zaprezentowaliśmy kilka nowych modeli uchwytów jak: UU55, UU56, UA120 w różnych pokryciach galwanicznych oraz powłokach lakierniczych. 

Jednak największą sympatię i zainteresowanie wzbudziły gałki drewniane z dekorami. Różnorodność dekorów sprawiła, że gałki te pasują zarówno do mebli pokojowych, dziecięcych jak i młodzieżowych, ze szczególną dedykacją dla dorastających dziewcząt i chłopaków.

Kolejnym „gwoździem  programu” były uchwyty i gałki zaprezentowane w bardzo modnych i poszukiwanych aktualnie pokryciach galwanicznych jak: złoto i miedź zarówno w wersji błyszczącej jak i szczotkowanej. To bardzo wyróżniające akcenty na meblach, które idealnie współgrają z akcesoriami dekoracyjnymi w złocie czy miedzi takimi jak świeczniki, lustra, ramy obrazów, które stanowią często dopełnienie aranżacji wnętrz.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za liczne przybycie na nasze stoisko i do zobaczenia za rok.

 

Opublikowano: 10 października 2018

+
Czytaj więcej aktualności na naszym blogu