Nowe produkty na międzynarodowych targach w Moskwie

Największa impreza targowo-wystawiennicza w Rosji, międzynarodowe targi Mebel, od 28 lat przyciągają najważniejszych przedstawicieli branży meblarskiej z całego świata. Wśród nich kolejny raz prezentowała swój asortyment polska firma Gamet, producent uchwytów i akcesoriów do mebli.

Targi Mebel odbywają się co roku w znanym moskiewskim kompleksie wystawienniczym Expocentr. Są jednym z największych wydarzeń branżowych w Rosji i Europie Wschodniej. Skupiają największe na świecie marki, znanych producentów oraz projektantów i dekoratorów wnętrz. Naszej firmy nie mogło zabraknąć w tym gronie. Rynek wschodni jest dla nas bardzo ważną destynacją eksportową. Liczba gości, którzy odwiedzili nasze stoisko jest dla nas potwierdzeniem, że zainteresowanie produktami Gametu na Wchodzie jest duże i doskonale wpisuje się w tamtejsze trendy aranżacyjne.

Oprócz samych produktów, zwiedzającym spodobało się samo stoisko. Miało bowiem formę zamkniętą, po wejściu do której przechodziło się przez poszczególne strefy: przedpokoju, kuchni, loftu, części nowoczesnej, dziecięcej i łazienki. Wyeksponowaliśmy w nich produkty, które cieszą się nieustanną popularnością, takie jak proste i zdecydowane kolekcje Battitore czy Collino lub modele w stylu staroangielskim takie jak UP16 i GP19 oraz oryginalne, nieco futurystyczne uchwyty Frame.

Na stoisku nie mogło zabraknąć strefy z nowymi profilami aluminiowymi oraz strefy dziecięcej gdzie zaprezentowaliśmy produkty z  przyciągającymi oko wyrazistymi kolorami.  Targi Mebel były dla Gametu także okazją do zaprezentowania premierowych produktów, m. in. gałkę z kolekcji Hantle, uchwyty Encanto, Piatto, Cono czy Feunte.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również nowe akcesoria techniczne, a wśród nich nowe szuflady cienkościenne, prowadnice oraz zawiasy.

Opublikowano: 25 listopada 2017

+
Czytaj więcej aktualności na naszym blogu