Relacja po targach Interzum 2017 w Kolonii.

Niemieckie targi Interzum to miejsce, w którym spotykają się reprezentanci branży meblarskiej z całego świata. Co dwa lata prezentują najnowsze produkty, rozwiązania i pomysły aranżacyjne. W dniach 16-19 maja 2017 odbyła się  kolejna edycja i na tak ważnym, branżowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć polskiego producenta akcesoriów meblowych i budowalanych – firmy Gamet S.A.

Koncepcja naszego stoiska, była tak przemyślana, aby każdy odwiedzający poczuł się jak w domu. Asortyment prezentowany przez nas, dostosowany był tematycznie do strefy przedpokoju, kuchni, salonu i dziecięcej. I tak przechodząc przez kolejne pomieszczeń mogli Państwo zapoznać się z naszą bogatą ofertą.

Podczas tej edycji wydarzenia szczególną uwagę zwróciliśmy na asortyment profili aluminiowych, prezentując pięć nowych modeli, w tym cztery zaszufladowe UA110, UA112, UA116 i UA119 i jeden naszufladowy UA111. Spośród wymienionych, na szczególną uwagę zasługuje właśnie UA119, którego czoło zdobi delikatne podfrezowanie, idealne do nowoczesnej kuchni.

Na wystawie szerokiemu gronu odbiorców pokazaliśmy również najnowsze propozycje pięknych, nowoczesnych uchwytów znalowych – Trapano UU51 i Piatto UU50, oraz modele wieszaków o ciekawych, niecodziennych kształtach.

Dużą uwagę odwiedzających zwrócił również zaprezentowany na targach system bezuchwytowy Valeo, dedykowany głównie do mebli kuchennych. System ten opiera się na bazie dwóch profili konstrukcyjnych C i L, który przy zastosowaniu jednego, uniwersalnego łącznika łatwo można połączyć z korpusem szafek. Dopełnieniem konstrukcji są elementy z PCV, które dzięki swojej formie umożliwiają tworzenie wyspy lub blatu w kształcie litery L. zaprezentowana na targach niewątpliwie przyciągała uwagę i budziła spore zainteresowanie odwiedzających nas klientów.

Bardzo dziękujemy za odwiedzenie nas na targach i za możliwość porozmawiania z każdym z naszych partnerów o najnowszych trendach. Spotkania te zaowocowały m. in. zdobyciem cennych kontaktów i porad, przydatnych podczas tworzenia nowych produktów.

Do zobaczenia za dwa lata.