Targi WARSAW HOME 2019

Kolejna edycja targów WARSAW HOME już za nami. Mieliśmy okazję być wystawcą wśród ponad 800 firm związanych z branżą wyposażenia wnętrz. Jedno z największych tego typu wydarzeń w tej części Europy jak co roku było inspiracją dla wszystkich odwiedzających.

Cztery targowe dni były okazją do wielu interesujących spotkań oraz rozmów z klientami i projektantami. Wszyscy, którzy odwiedzili nasze stoisko mieli okazję zobaczyć najnowsze produkty naszej firmy. Wśród nich dużą popularnością cieszyły się uchwyty w unikalnej powłoce soft touch oraz gałki z różnorodnymi dekorami (GD07, GD08, GX01) do mebli dziecięcych i młodzieżowych.

Szczególną uwagę przyciągały gałki i uchwyty w modnym obecnie kolorze złota, które swoim szlachetnym wyglądem dodadzą elegancji meblom. Na targach zaprezentowaliśmy między innymi nowe złoto błyszczące (G3N), nowe złoto szczotkowane matowe (G33N) oraz szczotkowane błyszczące (G3EN).

Nikt także nie mógł przejść obojętnie obok Profil System tj. metalowych stelaży do samodzielnego montażu. Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy całą gamę tych produktów, które mogą być stosowane praktycznie w każdym pomieszczeniu począwszy od kuchni, salonu, łazienki oraz biura, a skończywszy na przedpokoju.

Mamy nadzieję, że tegoroczne targi WARSAW HOME dostarczyły Państwu wielu inspiracji do pracy.

Do zobaczenia za rok.
Targi WARSAW HOME 2019

Opublikowano: 10 października 2019

+
Czytaj więcej aktualności na naszym blogu