Czarne klamki do drzwi wewnętrznych

Czerń to odcień, który nigdy nie przestanie zachwycać – jest wyznacznikiem elegancji i dobrego smaku, a ponadto można go zestawić z każdym innym kolorem. Choćby z tego względu czarne klamki do drzwi wewnętrznych wybierają zarówno miłośnicy minimalizmu, jak również zwolennicy klasycznych aranżacji. Mało tego – taka klamka doskonale zaprezentuje się też w przestrzeni industrialnej, glamour, mid-century modern, a nawet w stylu urban jungle.

Moda na czarne klamki do drzwi wewnętrznych nie przemija, a grono zwolenników takiego rozwiązania sukcesywnie się poszerza. Nic w tym dziwnego – ponadczasowa, stylowa kolorystyka sprawia, że klamka w kolorze czarnym harmonijnie wpisze się w wiele aranżacji, co doceniają szczególnie osoby lubiące zmiany i chętnie eksperymentujące z wystrojem wnętrz.

Szczególną popularnością w ostatnim czasie cieszą się klamki malowane proszkowo na kolory: czarny mat (L36) oraz czarny mat strukturalny (L2) – zwłaszcza te modele, w których zamiast wymyślnych kształtów dominuje geometryczna prostota. Takie klamki, w połączeniu np. z białymi drzwiami, bardzo dobrze komponują się z aranżacjami w stylu minimalistycznym, gdzie surowość form wyrażona jest zarówno kolorem, jak i kształtem.

Intrygujący, przykuwający uwagę czarny mat jest jednocześnie na tyle uniwersalny, że bez przeszkód możemy go wykorzystać w innych aranżacjach – jako mocny akcent w przestrzeniach industrialnych czy dopełnienie nieco szalonych, nawiązujących do natury przestrzeni urban jungle.

Czarne klamki do drzwi wewnętrznych– trwałość na lata

Czarne klamki do drzwi wewnętrznych z naszej oferty zostały zaprojektowane tak, aby nie tylko zdobiły przestrzeń, będąc stylową „biżuterią” drzwi. Wysoka jakość surowców użytych w procesie produkcyjnym klamek marki GAMET przekłada się na ich bardzo dobre parametry techniczne. Dzięki temu także czarne klamki do drzwi posłużą bezawaryjnie przez lata, pracując cicho i płynnie. Nie będą się z czasem obwieszać ani ścierać, mają ponadto wysoką odporność na korozję, a ich ergonomiczny kształt gwarantuje najwyższą wygodę użytkowania.

Ważnym aspektem jest też prostota montażu, który z łatwością można wykonać samodzielnie. Klamki do drzwi wewnętrznych (czarne, jak również w innych wykończeniach lakierniczych ­­i galwanicznych) sprzedawane są z kompletnym zestawem montażowym do skrzydeł drzwiowych o grubości 40 mm (+/- 2 mm). Konstrukcja klamek oparta o tzw. „kominki” i montaż na śruby przelotowe stabilizują klamkę na drzwiach, zapewniając jej właściwy montaż i dobrą pracę przez wiele lat. W ofercie są ponadto dostępne dopasowane kolorystycznie tuleje wentylacyjne, stosowane np. do drzwi łazienkowych i kuchennych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.