Działać na wzrok i dotyk – wyjątkowy uchwyt do mebli pokojowych, kuchennych, dziecięcych

Lawenda, pudrowy róż, szałwia, mocne akcenty w postaci czerni, grafitu, energetycznej żółci – to kolory, które wyznaczają dziś kierunki stylistyczne w aranżacjach wnętrz. Wbrew pozorom takie odcienie nie są jedynie domeną producentów farb czy tekstyliów. Udowadniają to uchwyty i gałki meblowe Gamet w powłoce Soft Touch, dostępne w kolorach, które wpisują się w najbardziej aktualne trendy kolorystyczne. Ta linia ma jednak jeszcze jeden szczególny wyróżnik. Jest nim wspomniana innowacyjna powłoka Soft Touch pokrywająca powierzchnię akcesoriów, która w dotyku przypomina miękkość aksamitu.

 

Gałki i uchwyty meblowe potrafią diametralnie zmienić oblicze mebla, dodać mu charakteru, odświeżyć przedmiot, który zdążył się znudzić. Choć stosunkowo niewielkie, to właśnie one często wpływają na ostateczny efekt aranżacji. Tym tropem poszli projektanci wraz z technologami z firmy Gamet. Uchwyty i gałki meblowe w nowatorskiej powłoce Soft Touch to wyjątkowa na rynku propozycja łącząca szczególne właściwości sensoryczne z bogatą paletą kolorów. Obok mocnych, wyrazistych odcieni, jak czerń, grafit, czy ponadczasowa biel, znajdziemy tu kolory, które są znakami rozpoznawczymi współczesnych aranżacji – pudrowy, brudny róż, uwodzicielska lawenda, przygaszona zieleń liścia szałwii, błękitny granat… Uchwyty i gałki meblowe Gamet w takich kolorach to doskonały sposób na to, aby niepozorna, biała szafa wciśnięta w kąt sypialni zyskała romantyczny rys, a stara komoda odziedziczona po babci przemieniła się w najmodniejszy mebel z prowansalską duszą.

Jasnymi, pastelowymi odcieniami gałek i uchwytów do mebli pokojowych można kreatywnie zagrać też we wnętrzach skandynawskich, które lubują się w subtelnych kolorach, ożywiając zdominowane przez biel aranżacje i nie stwarzając jednocześnie poczucia stylistycznego dysonansu.

We wnętrzach urządzonych z poszanowaniem zasady minimalistycznego umiaru, miękki w dotyku jak aksamit uchwyt meblowy czarny, biały lub granatowy UU52 z kolekcji ENCANTO ociepli nieco surowość aranżacji, mieszcząc się jednak doskonale w ryzach minimalistycznej oszczędności. Energetyczna żółć ożywi z kolei każdy mebel z dziecięcego pokoju, sprawiając, że stanie się one wymarzoną przestrzenią do zabawy.
Nowe uchwyty UU55 z kolekcji Natural i UU56 z kolekcji Honey w wyjątkowych odcieniach to nie jedyne novum. Równie wyjątkowa jest wspomniana powłoka Soft Touch, która zapewnia bardzo miłe wrażenia sensoryczne, stwarzając wrażenie miękkiego, aksamitnego dotyku. Dlatego uchwyty i gałki meblowe Gamet z tej linii doskonale spiszą się jako uchwyty do mebli dziecięcych, gdzie właściwości haptyczne grają równie wielką rolę, co oddziaływanie na zmysł wzroku.

UP11 z kolekcji SHELL w kolorze szałwii sotf touch
UU55 z kolekcji NATURAL w kolorze granatowym soft touch
Gałka GP16 w kolorze żółtym soft touch

Leave a comment

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert