Regał, stolik, półka loftowa – zrób to sam!

W dobie ogromnej popularności projektów DIY („zrób to sam!”) coraz częściej i chętniej samodzielnie wykonujemy wiele przedmiotów codziennego użytku. Stelaże loftowe z linii PROFIL SYSTEM oferowane przez  firmę Gamet to nowość pozwalająca czerpać nieograniczoną przyjemność z własnoręcznego konstruowania mebli. Pole manewru jest tu bardzo szerokie, bo ze stelaży zbudujemy półkę loftową, regał czy stolik loftowy, które doskonale oddadzą industrialny klimat, jak również meble, które wpiszą się w urzekający swą prostotą styl minimalistyczny.

Metal w natarciu – półka, stelaż, regał loftowy

Surowe formy, oszczędność wyrazu, proste, minimalistyczne meble, cegła, metal, szkło, beton – to kwintesencja wnętrz aranżowanych w duchu industrialnym, który nie stroni od przedmiotów nadgryzionych zębem czasu, odważnie zestawiając je z tym, co nowe. Styl industrialny, nazywany też loftowym, już od kilku sezonów nie przestaje zachwycać. Nic też nie wskazuje na to, aby coś się miało w tej materii w najbliższym czasie zmienić. Dowodem na to może być fakt, że kolejni producenci wprowadzają do swojej oferty rozwiązania, które doskonale wpiszą się zarówno w „klasyczne”, pofabryczne lofy, jak i w te wnętrza, które inspirowane są nowoczesnym minimalizmem. Bo przecież regał loftowy, stolik czy półka loftowa to meble, które są ważnym elementem nie tylko mieszkań i domów o industrialnym zacięciu. Doskonale oddadzą też charakter aranżacji nowoczesnych, których kwintesencją jest minimalizm i prostota, a także wnętrz urządzonych w stylu eklektycznym, których urok tkwi w nieoczywistych zestawieniach pozornie niepasujących do siebie przedmiotów.

Stelaże metalowe do mebli – niepowtarzalne stylizacje

Nie lada gratką dla miłośników aranżacji industrialnych, nowoczesnych czy eklektycznych są stelaże loftowe do mebli Profil System firmy Gamet, które przeznaczone są do samodzielnego montażu.

– W ramach jednego systemu dostępne są różne warianty stelaży, z których można zbudować półkę loftową (stelaż wiszący SR19), kawowy stolik loftowy (stelaż stolika kawowego SR20), komodę RTV (stelaż stolika RTV SR21), szafkę pod umywalkę (stelaż szafki pod umywalkę SR16), regał loftowy (stelaż stojący SR17) oraz wiele innych mebli. Jedynym ograniczeniem jest… wyobraźnia – mówi Agnieszka Ruta, Kierownik Działu Marketingu firmy Gamet.

Stelaże loftowe oferowane są w wersji wiszącej (SR19 świetnie sprawdzą się jako półki na książki) i stojącej (SR17 jako metalowy regał loftowy). Ciekawe kompozycje można też tworzyć z wykorzystaniem metalowych nóg do stołów i stolików (SR22, SR23, SR24), zestawiając surowość metalu z ciepłym blatem drewnianym. Stelaże metalowe do mebli łazienkowych (stelaż do szafki pod umywalkę SR16) oraz rama lustra SR15 z serii Profil System pozwolą z kolei na zaprojektowanie industrialnej lub nowoczesnej łazienki.

Wszystkie elementy systemu są sprzedawane z zaślepkami maskującymi, a w przypadku podstaw stolików czy szafek – również z podkładkami filcowymi. Ułatwieniem dla klientów, którzy będą realizować swoje autorskie wizje z wykorzystaniem stelaży Profil System  są precyzyjne wskazówki producenta dotyczące rekomendowanych wymiarów półek czy blatów.

Obok pięknych, oczarowujących swą prostotą mebli – niezależnie od tego, czy będą to loftowe regały, półki, czy oryginalne stoliki kawowe, dodatkowym bonusem będzie też z pewnością ogromna satysfakcja z samodzielnie skonstruowanego, niepowtarzalnego mebla.

Leave a comment

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert