W rytmie black&white

Czerń i biel to kolory, które już na zawsze pozostaną synonimami klasy i elegancji, mimo i wbrew zmieniającym się trendom w aranżacjach wnętrz. Uchwyty i gałki meblowe Gamet w białym i czarnym kolorze doskonale połączą się ze stonowanymi, wysmakowanymi stylizacjami, które urzekają swoją prostotą i elegancją. Jednak to wcale nie koniec możliwości otwierających się przed tymi, którzy postawią na klasykę w stylu black&white.

Uchwyt do mebli pokojowych – mała wielka rzecz
W zalewie blogów wnętrzarskich i pism poświęconych aranżacjom trudno się dziś odnaleźć, tym bardziej, że mody zmieniają się jak w kalejdoskopie. Aranżacyjne mariaże z czarno-białymi duetami są dziś domeną nie tylko wnętrz eleganckich i klasycznych, których atmosferę buduje się z pieczołowicie dobieranych dodatków. Wbrew pozorom klasyka niejedno ma imię, a dobrany z inwencją uchwyt do mebli pokojowych, kuchennych, dziecięcych może zmienić diametralnie charakter mebla.
W pomieszczeniach urządzonych w nowoczesnym stylu proste uchwyty meblowe (białe i czarne) to obowiązkowy element stylizacji, w których minimalizm miesza się z klarownymi, geometrycznymi formami i oszczędną ornamentyką. Szczególnie ciekawe efekty można uzyskać stawiając na uchwyty meblowe Gamet w połysku. W przestrzeniach nowoczesnych elegancko zaprezentują się też białe lub czarne gałki meblowe Gamet w wersji matowej.

UU24 czarny połysk
GA09-R0030
GA09-R0040

Dopełnieniem wnętrz w stylu prowansalskim będą uchwyty meblowe z porcelaną UP16, które z gałką GP19 w kolorze biało-czarnym i wieszakiem WP69 tworzą spójną kolekcję. Kunsztowne zestawienia materiałów i kolorów bardzo dobrze odzwierciedlają istotę stylu prowansalskiego: jego przytulność, a zarazem niewymuszoną elegancję. Dzięki dodatkom uchwytów meblowych z porcelaną zwykły drewniany kredens, zabytkowa komoda czy szafa na ubrania nabiorą prowansalskich rysów i charakterystycznej dla tego stylu urody i wdzięku.

WP69-RM030-G
UP16-0128-RM030-WHT-0
GP19-RM030-WHT-0

Dla miłośników oldschoolowych stylizacji wspaniałym dodatkiem będzie z kolei uchwyt meblowy czarny UU18 lub ozdobna gałka meblowa Gamet GA11, które szczególnie dobrze wybrzmią w duecie z meblami nadgryzionymi już zębem czasu.

UU18-0128-RM030
GA11-RM030

Bez czarnych uchwytów meblowych nie obejdą się też aranżacje utrzymane w duchu surowego stylu loftowego, a także skandynawskie białe kuchnie, które jako przeciwwagę dla jasnej kolorystyki najczęściej wybierają uchwyt meblowy czarny.

 

UR47-0128-LPM30
UP12-0096-LPM30

Gdzie jeszcze sprawdzą się białe i czarne uchwyty meblowe Gamet? Na pewno świetnie podkreślą charakter bardziej ekstrawaganckich wnętrz, w których dominantą kompozycyjną są śmiałe kolory. Zwłaszcza w takich zestawieniach z pełną odpowiedzialnością będą pełnić funkcję dyskretnego, ale znaczącego akcentu.

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *