Nowocześnie i praktycznie – szuflada GAMET BOX-31, 32, 33

Przy projektowaniu kuchni każdy milimetr ma znaczenie, zwłaszcza gdy w małym mieszkaniu mamy do dyspozycji niewielką przestrzeń do zagospodarowania. Dlatego tak ważne jest uwzględnienie nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań technicznych, które sprawią że praca w kuchni to czysta przyjemność. Jednym z takich rekomendowanych produktów jest szuflada cienkościenna GAMET BOX (modele 31, 32 i 33), w której do minimum ograniczono szerokość ścianek. Wszystko po to, aby użytkownicy mieli możliwość optymalnego wykorzystania przestrzeni szuflad.

Szuflada ta posiada także funkcję cichego domyku. Innowacyjny typ wyzwalacza zapewnia, że cała konstrukcja, bez względu na obciążenie i czas użytkowania działa niemal bezgłośnie.
Produkt ten występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz antracytowej, dzięki czemu znajdzie zastosowanie w minimalistycznych aranżacjach kuchennych. Będzie także doskonałym dopełnieniem luksusowych mebli.
Poddawana licznym testom jakościowym i wytrzymałościowym szuflada GAMET BOX wyróżnia się spośród podobnych produktów dostępnych na rynku. Wytrzymuje obciążenie nawet do 40 kg, a producent gwarantuje bezawaryjną i bezgłośną pracę szuflady przez co najmniej 60 tysięcy cykli otwierania i zamykania. GAMET BOX posiada również możliwość regulacji 3D. Szuflady dostępne są w trzech wysokościach 89, 121 i 185 mm.

BOX-31-0089-450-A
BOX-32-0121-500-A
BOX-33-0185-450-A

Leave a comment

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *