Gałki do mebli czarne, białe GD09

Gałka inna niż wszystkie

 

Wśród wszelkich możliwych technik na upcykling starych mebli oraz projekty DIY jedna zasługuje na bardzo szczególną uwagę – mowa o wymianie uchwytu na nowy, ciekawszy, a konkretnie na najnowsze drewniane gałki do mebli czarne, białe GD09 z niezwykle interesującymi dekorami. Wśród znanych ciekawych wzorów i kolorów pojawiły się nowe – z kreskówkowymi psami, sowami i kotami, a także barwnymi wzorami etnicznymi i ornamentowymi, a nawet pastelową tęczą. Warto podkreślić, że gałki te posiadają certyfikat FSC, który świadczy o tym, że drewno do ich produkcji pochodzi z certyfikowanych lasów, zarządzanych w sposób odpowiedzialny.


Kiedy wybrać gałki?

Istnieje wiele różnych rodzajów mebli, w których sprawdzą się gałki meblowe. Zazwyczaj stosuje się je w nieco mniejszych projektach, np. w przypadku komódek oraz wiszących szafek na klucze, ale warto pamiętać, że nie ma przeszkód, aby urozmaicić nimi większe meble. Gałki pięknie prezentują się np. w stołach typu countrysde, które wyposażone są w dodatkową szufladę pod blatem. Będą dobrym dodatkiem do starych i odrestaurowanych kredensów oraz dużych meblościanek dziecięcych. Warto pamiętać, że to nie wielkość mebla decyduje o tym czy gałki do mebli czarne, białe GD09 z oryginalnymi dekorami sprawdzą się w danym projekcie, ale bardziej istotna jest wielkość samych frontów szafek oraz rozmiar szuflad. Czasem bardzo duże meble ze znaczną ilością małych szuflad będą wyglądały o wiele ciekawiej z gałkami niż z uchwytami.

Gałka i DIY

Przewagą gałki meblowej w projektach DIY jest jej wygląd. Niepozorna drewniana gałka GDO9 daje duże możliwości dekorowania mebli za sprawą szerokiej gamy nowych dekorów.  Mają one swój niepowtarzalny charakter oraz niosą dodatkowy przekaz, poza samą funkcją otwierania. Wyglądające niczym małe pieczątki, kolorowe gałki meblowe pozwolą w dowolny sposób zmienić charakter i wygląd każdego mebla. Wystarczy nowy kolor lub delikatne szlifowanie obecnego kredensu, a do tego gałka z humorystycznym wizerunkiem kota, aby wnieść do pomieszczenia wiele radości oraz świeżości. Gałki bardzo łatwo się montuje i niezwykle szybko wymienia na nowe.

Gałki do mebli czarne, białe i z naturalnego drewna – GD09

Nową linię dekorów  na drewnianych gałkach GD09 z oferty GAMET otwiera gama wzorów orientalnych, w wyrazistych oraz pastelowych kolorach. Znajdziemy tu inspiracje etniczne, egipskie, japońskie, a także folklorystyczne. Dla fanów klasyki przygotowano dwa wybarwienia znanego wzoru pepitka w czerni i szarości. Kolekcję uzupełniają dwie delikatne tęcze. Dla osób z poczuciem humoru polecamy wesołą kolekcję kreskówkowych zwierzątek – kot w okularach lub puszczający oczko, latający i łapiący piłkę pies, radosny i uśmiechnięty mops, a do tego także poważna i tajemnicza sowa. Gałki pozwalają także w ciekawy sposób miksować ze sobą wzory. Stosując jeden rozmiar i kolor podstawy gałki (dostępne w bieli, czerni i naturalnym drewnie bukowym), możemy nadal bawić się mieszaniem wzorów ich nadruków i stosować połączenie pepitki, sowy oraz tęczy w  jednym projekcie. Sprawdź najnowszą ofertę i zaplanuj metamorfozę starego mebla już dziś!

Przyłącz się do konwersacji

  1. Postanowiłam odświeżyć swoje meble w sypialni i wymieniłam między innymi uchwyty, na nowe i skusiłam się na Państwa firmę, muszę powiedzieć, że to był świetny wybór! Polecam wszystkim 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opublikowano: 13 października 2021

+
Czytaj więcej artykułów na naszym blogu