Gałki i uchwyty do mebli w wyjątkowym kolorze roku 2020

Mała rzecz, a cieszy.

Ale…tylko pod warunkiem, że poświęcimy tym dodatkom należną im uwagę. Strata czasu? Nic bardziej mylnego. Dobór właściwych akcesoriów meblowych zawsze stanowi wartość dodaną do estetyki wnętrza; znacząco też wpływa na funkcjonalność mebli. Każdy uchwyt do mebli Gamet tworzony jest w sposób przemyślany, z naciskiem na trwałość, ergonomię i urodę wykończenia. A jeśli mowa o urodzie, to gałki do mebli  z powłoką SOFT TOUCH można już kupić w kolorze roku 2020. Pantone ogłosiło nim CLASSIC BLUE.

 

Pantone wyznacza trendy

Pantone to rozpoznawalna na całym świecie amerykańska marka. Firma z siedzibą w Carlstadt w stanie New Jersey, znana z produkcji systemów używanych w przemyśle poligraficznym. W 1999 roku Pantone wybrało po raz pierwszy kolor roku; od 20 lat zaskakuje wszystkich kreatywnymi opisami motywacji, które towarzyszyły wyborowi danej barwy. W 2020 roku Leatrice Eiseman executive director w Pantone wyraził przekonanie, że żyjemy w czasach, które wymagają zaufania i wiary, a solidny i niezawodny Classic Blue stanowi kotwicę oraz wyraża spójność i pewność. Jego zdaniem Classic Blue to bezgraniczna błękitna sugestia rozległego i nieskończonego wieczornego nieba, która zachęca nas, abyśmy sięgali poza to, co oczywiste, aby poszerzyć i pogłębić nasze myślenie. Barwnie powiedziane.

Uchwyt do mebli Gamet odpowiedzią na trendy

Tegoroczny kolor jest wyjątkowo stonowany i uniwersalny. Daje bardzo duże możliwości aranżacyjne. Nie trzeba jednak decydować się na przemalowywanie całych ścian aby wpuścić do wnętrza ten niosący spokój i harmonię głęboki błękit. Metodą małych kroków można zdecydować się na gałki do mebli w tej tonacji barw. Nastrojowi spokoju i harmonii sprzyjać będzie dodatkowo zastosowanie wyjątkowej powłoki SOFT TOUCH, którą pokryte są akcesoria meblowe. Daje ona wrażenie dotyku miękkiego i delikatnego aksamitu .

        GU09-R213 kup on-line   

 UU52-…-R213 kup on-line

Firma Gamet odpowiada na decyzję Pantone i przedstawia hipnotyzujące kolorem, granatowe gałki meblowe GU09. Odbiorcę uwodzi tu każdy detal. Głęboki odcień granatu przyciąga wzrok, ale to nie koniec. Przyjemne wrażenie potęguje kształt gałki na planie koła, który wręcz zachęca do dotyku. A dotyk zostaje wynagrodzony przez powłokę SOFT TOUCH wywołującą skojarzenia miękkiego aksamitu.

Dla zwolenników minimalistycznych i bardzo prostych form przygotowano uchwyt do mebli UU52 dostępny w 3 rozstawach i aż w 10 niebanalnych kolorach SOFT TOUCH – w tym granat  (R206) nawiązujący swoim odcieniem do koloru CLASSIC BLUE.

 

Przyłącz się do konwersacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *