Klamki antybakteryjne, uchwyty, gałki

W niecodziennych czasach, jakie nastały wraz z pandemią, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej przykładamy wagę do antybakteryjnych właściwości produktów z naszego otoczenia. Klamki antybakteryjne, uchwyty i gałki w pokryciu Aseptic Line to rozwiązanie, które opracowaliśmy kilka lat temu z myślą o wymagających klientach, którzy poszukują akcesoriów zapewniających ochronę przed bakteriami. Jednocześnie pokrycie to minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii kontaktowej na nikiel i chrom.

Przymiotnik „antybakteryjny” odmieniamy dziś przed wszystkie przypadki. Pandemia sprawiła, że kwestie higieniczności przedmiotów, które znajdują się wokół nas, są dla nas bardzo ważne. Klamki antybakteryjne, gałki, uchwyty meblowe w powłoce Aseptic Line nadają nowe znaczenie słowu „antybakteryjny”. Pokryte tą powłoką akcesoria, dzięki właściwościom bakteriobójczym i bakteriostatycznym, znacznie zwiększają bezpieczeństwo i komfort wykonywania codziennych czynności. Choć linia wyrobów dedykowana jest przede wszystkim obiektom publicznym i o podwyższonych wymaganiach sanitarnych, doskonale sprawdzi się też w domach prywatnych.

Klamki antybakteryjne, gałki meblowe i uchwyty Aseptic Line

Nasze akcesoria w pokryciu Aseptic Line, które oprócz właściwości antybakteryjnych minimalizują też ryzyko wystąpienia alergii na nikiel i chrom, powstały przede wszystkim z myślą o szpitalach, przychodniach, laboratoriach, aptekach, żłobkach, przedszkolach, a także toaletach publicznych. To przestrzenie, w których ryzyko rozwoju niebezpiecznych bakterii jest szczególnie duże. Klamki antybakteryjne, gałki i uchwyty meblowe pokryte powłoką Aseptic Line zapewniają sterylność i aseptyczność, przez co ograniczają do minimum rozwój chorób o podłożu bakteryjnym. Wyjątkowe, bakteriobójcze i bakteriostatyczne działanie powłoki zostało potwierdzone badaniami przeprowadzonymi przez Powiatową Stację Sanitarno-Epiemiologiczną w Łodzi oraz niezależne laboratorium w Stanach Zjednoczonych. Z kolei Wydział Chemii UMK w Toruniu na podstawie przeprowadzonych testów potwierdził brak niklu i chromu w powłoce galwanicznej, a więc pierwiastków, które są jednymi z najsilniejszych alergenów.

Klamki antybakteryjne, gałki i uchwyty w pokryciu Aseptic Line dostępne są w wariancie szczotkowanym. Staranny dobór modeli z tą powłoką i ich ponadczasowe, eleganckie wzornictwo sprawia, że doskonale wkomponują się zarówno w przestrzenie publiczne, jak również w stylistykę domów prywatnych.

Przyłącz się do konwersacji

  1. Taka technologia robi na mnie ogromne wrażenie. W czasach kiedy wszyscy noszą ze sobą całe zestawy narzędzi odkażających Wy wymyśliliście coś jednocześnie prostego i funkcjonalnego. Brawo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opublikowano: 21 września 2020

+
Czytaj więcej artykułów na naszym blogu