Nóżki meblowe metalowe czarne

Każdy z nas odczuwa czasem potrzebę wprowadzenia zmian w otaczającej przestrzeni. Pomysły na szybki lifting mogą być różne, a przy tym – ich realizacja nie zawsze musi kosztować krocie. Doskonałym sposobem na postawienie na nogi starych mebli może być wymiana nóżek meblowych na metalowe. Czarne odcienie spiszą się w tej roli doskonale, bo dodadzą lekkości i nowoczesnego charakteru nawet najstarszym meblom.

 

Zmieniając aranżację wnętrza, nie musimy podejmować radykalnych kroków. I nawet jeśli meble zdążyły nam się znudzić, to nasz budżet nie zawsze pozwala na to, aby je wymienić, szczególnie jeśli nadal są solidne i dobrze pełnią swoją rolę. Dziś, gdy tak wiele mówi się o konieczności oszczędzania dostępnych zasobów, wyrzucanie przedmiotów, które mogą jeszcze posłużyć, jest też nieekologiczne. Warto poszukać więc sposobów na to, aby stare meble odświeżyć, wykorzystując drzemiący w nich potencjał.

Nóżki meblowe metalowe czarne

Nóżki meblowe to „fundament”, na którym stoi komoda, szafa czy stolik – w tym sensie pełnią rolę typowo praktyczną. Ich montaż warto rozważyć wówczas, gdy w pomieszczeniu jest ogrzewanie podłogowe – w takiej sytuacji meble nie będą przeszkadzały w odprowadzaniu ciepła. Dzięki nóżkom jest też lepszy dostęp do podłogi znajdującej się tuż pod meblem, przez co łatwiej utrzymać czystość oraz – w razie potrzeby – przesunąć szafkę czy komodę.

Obok aspektów praktycznych są jednak jeszcze inne względy, dla których warto zdecydować się na metalowe nóżki. W przypadku szaf czy komód, które mają już swoje lata, nóżki meblowe metalowe – zwłaszcza czarne – wniosą nowoczesny rys, nadadzą meblom lekkości i stylowego charakteru. Świetnie skomponują się też z meblami w stylu nowoczesnym, będąc dla nich eleganckim dopełnieniem. To także rozwiązanie, na które często decydują się miłośnicy stylu loftowego. Dodanie czarnych, metalowych nóżek do starej skrzyni, nadgryzionego zębem czasu drewnianego stołu lub stolika kawowego sprawi, że meble te staną się podstawowymi wyznacznikami surowej, industrialnej stylistyki.

Dostępne w naszej ofercie stelaże, nogi do stołów, płozy oraz nóżki do mebli metalowe (czarne) są wykonane ze stali, co przekłada się na ich ogromną trwałość i solidność. Każdy z modeli opracowujemy „od a do z” – wykonujemy projekt, a następnie laserowo wycinany i malujemy proszkowo na kolor czarny strukturalny (L2). Oferujemy je w różnych wysokościach, kształtach i rozmiarach. Dzięki temu pasujące rozwiązanie znajdą u nas zarówno te osoby, które chcą nadać starym szafom, komodom czy ławom nowe życie, jak również ci, którzy zamiast mebli seryjnych tworzą autorskie kompozycje. Do nich kierowana jest również rozbudowana gama nóżek i nóg do stołów, biurek i stolików, które w połączeniu z blatem pozwolą na zaprojektowanie własnego, wyjątkowego mebla.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *