Ramy do luster łazienkowych – nowoczesne spojrzenie na lustrzane odbicie

Istnieje uniwersalny sposób na to, aby ożywić dowolne wnętrze, dodać mu jasności oraz funkcjonalności. Odpowiedzią jest lustro! A dokładnie nowoczesne ramy do luster łazienkowych, pokojowych i sypialnianych, dzięki którym można dopasować je do konkretnego stylu w pomieszczeniach.

 

W naszej firmie obróbka metali nie stanowi żadnych tajemnic. Wykorzystując olbrzymią wiedzę i doświadczenie z zakresu produkcji metalowych elementów, wprowadziliśmy na rynek serię nowoczesnych ram do luster łazienkowych, a także z przeznaczeniem do przedpokoju, sypialni oraz dowolnego pokoju w domu, jak również do miejsc publicznych. Oferujemy ramy do luster łazienkowych, które świetnie spełniają swoją rolę oraz doskonale prezentują się także w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich, a także w pubach. Nie ma pomieszczenia, w którym nie sprawdziłyby się produkowane przez nas ramy do luster. Nowoczesne i modne kształty zaskakują lekkością oraz odpowiadają na współczesne trendy aranżacyjne.

 

Ramy do luster – łazienkowych i pokojowych od zaufanego producenta

Produkcja nowoczesnych ram do luster łazienkowych i nie tylko odbywa się z myślą zarówno o kliencie detalicznym, jak i biznesowym. Jak to działa? Dostarczamy ramy do luster łazienkowych i pokojowych do firm różnej wielkości, które włączają je w cykl swojej produkcji, jak również  do indywidualnych odbiorców, którzy potrzebują dosłownie jedno lustro. Po wybraniu odpowiedniego modelu klient otrzymuje pasującą ramę do lustra, nowoczesną nie tylko w swoim designie, ale także montażu. Prosty i przyjazny koncept oznacza niekłopotliwe szklenie u lokalnego szklarza oraz łatwy montaż na ścianie.


Ramy do luster – nowoczesne formy ze stali

Nowoczesne ramy do luster łazienkowych i pokojowych z naszej fabryki produkowane są ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny, grafitowy lub biały. Wszystkie oferowane ramy do luster łazienkowych i nie tylko, posiadają delikatnie chropowatą strukturę, co ułatwia codzienne użytkowanie oraz czyszczenie (brak odcisków palców). Lekkie w swojej formie ramy do luster nowoczesnych dostępne są w kilku kształtach – okrągłym, prostokątnym i kwadratowym. Lustra można wieszać pionowo, poziomo, a nawet budować za ich pomocą ciekawe dekoracje ścienne, łącząc różne kształty, wymiary oraz kolory. W przypadku luster okrągłych oferujemy dwie średnice ram – 600 mm oraz 800 mm. Lustra kwadratowe mają wymiar 600 x 600 mm,  z kolei prostokątne 500 x 900 mm. Różne kształty i rozmiary luster  pozwalają dopasować je do pomieszczeń zarówno małych, jak i większych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opublikowano: 11 stycznia 2021

+
Czytaj więcej artykułów na naszym blogu