Wieszak metalowy na ubrania – na ścianę, do przedpokoju, kuchni, łazienki, a nawet pracowni!

Niewielkie metalowe wieszaki na ubrania na ścianie to drobne, ale niezwykle pomocne udogodnienia do każdego wnętrza. Sprawdzą się w korytarzu, garderobie, ale także w innych pomieszczeniach. Wieszaki wykonane ze stali, malowane na różne kolory oraz dostępne w zaskakujących i nowoczesnych kształtach stały się od niedawna niezwykle modne i same w sobie stanową ozdobę rozmaitych wnętrz! Pomogą one schludnie zorganizować np. szaliki, torebki, , klucze, smycze i obroże dla psa, niewielkie narzędzia ręczne, a także każdy domowy kącik DIY. Najpopularniejszy i nieoceniony jest oczywiście metalowy wieszak na ubrania do przedpokoju, ale nie dajmy się stereotypom! Poznaj najnowsze wcielenie wieszaków metalowych!

 

Wieszak metalowy na ubrania na ścianę w kształcie liścia i flaminga

Moda na powrót do  natury zawitała także i tutaj. Projektując nasze wieszaki metalowe na ubrania na ścianę, staramy się zwracać uwagę na obowiązujące trendy, dlatego w naszej kolekcji znajdziesz kształt gałęzi, liścia mostery lub flaminga! Dla jeszcze większego efektu WOW proponujemy je w rozmaitych kolorach od czarnego, przez zieleń butelkową oraz liść szałwii, aż po elektryzujący róż! Taki dekoracyjny metalowy wieszak na ubrania do przedpokoju, czy też innych wnętrz w połączeniu z żywymi roślinami doniczkowymi pozwoli zaaranżować przestrzeń w stylu urban junge oraz bawić się kolorem i kształtem. Wieszaki od dziś już nigdy nie będą nudne!

Geometria i domowe zacisze

Produkujemy również wieszaki geometryczne, a nawet dziecięce! Każdy kształt wycinany jest laserowo ze stali, dzięki czemu uzyskujemy idealne kształty oraz gładkie i bezpieczne wykończenie. Bardzo dużą popularnością cieszą się metalowe wieszaki na ubrania do przedpokoju, które już od progu wołają „Welcome” oraz „Home sweet home” i zapraszają nas do domowego zacisza.

Metalowy wieszak na ubrania do przedpokoju o zarysie miasta

Jesteś globtroterem? Z zapartym tchem wracasz wspomnieniami do podróży w Nowego Jorku? Dlaczego nie przywoływać dobrych myśli dzięki metalowemu wieszakowi na ubrania? Na ścianie pojawi się ciekawa dekoracja, a my z łatwością uporządkujemy kapelusze, szale oraz kurtki i płaszcze! Dobierz wieszak, jego wielkość oraz ilość haczyków i kształt do swoich upodobań i ciesz się wolnością wyboru… oraz doskonałym porządkiem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *