Czarne uchwyty do mebli, gałki, wieszaki, klamki

Czerń we wnętrzach hipnotyzuje, uwodzi, wnosi powiew luksusu. W dużych przestrzeniach można dać upust wyobraźni i eksperymentować z czarnymi meblami, dodatkami, dywanami. Jeśli natomiast zależy nam na tym, aby zagrać kolorem w bardziej subtelny sposób, to warto postawić na czarne uchwyty do mebli, gałki, wieszaki i klamki. Wprowadzone do wnętrza na zasadzie mocnego, intrygującego akcentu staną się jego niebanalnym dopełnieniem.

Czerń w natarciu

Kolor czarny kojarzy się z dobrym smakiem, elegancją i klasą, To odcień zabarwiony nutą oficjalnych spotkań i luksusowych wnętrz z czarnym fortepianem pośrodku. W aranżacjach przestrzeni głęboka, matowa czerń jest bezkonkurencyjna, jednak nie w każdym wnętrzu można postawić meble w tym odcieniu, zwłaszcza, gdy ogranicza nas niewielki metraż. Świetnym pomysłem na wpuszczenie do domu czerni, a wraz z nią całego repertuaru skojarzeń związanych z tym ponadczasowym kolorem, są czarne uchwyty do mebli / czarne gałki do mebli, czy klamki. W przedpokoju elegancko zaprezentują się natomiast czarne wieszaki meblowe, które szczególnie na białej ścianie staną się eksponowanym elementem dekoracyjnym.

Osobom, które chcą stworzyć swoją własną, wyjątkową kompozycję, proponujemy czarne klamki, wieszaki meblowe czarne, uchwyty i gałki, które stworzą przykuwającą wzrok kompozycję w domu czy mieszkaniu, spójną wzorniczo, kolorystycznie i – przede wszystkim – bardzo modną.

Proponujemy rozbudowany asortyment czarnych uchwytów do mebli oraz czarnych gałek do mebli (matowych i półmatowych). Różne warianty wykonania – od wzorów retro, poprzez minimalistyczne, a nawet uchwyty-skórki sprawiają, że z łatwością można dopasować je do przeróżnych stylów aranżacji. Szukasz bogato zdobionego czarnego uchwytu do mebli, który stworzy przeciwwagę dla prostego mebla? A może marzy Ci się przełamanie monotonni białych frontów kuchennych czarnym uchwytem krawędziowym? W aranżacjach w stylu kolonialnym elementem obowiązkowym są czarne uchwyty do mebli muszelki, a w romantycznych stylizacjach warto postawić na delikatne matowe lub półmatowe uchwyty z ozdobnym frezem lub wieszaki meblowe czarne, dopełnione białą porcelaną. Z kolei drewniane, matowe czarne gałki do mebli świetnie zaprezentują się we wnętrzach stawiających na naturalne materiały (np. urban jungle). Dopełnieniem stworzonej z wykorzystaniem czarnych okuć stylizacji będą czarne klamki, które – dzięki rozbudowanej gamie wzorniczej – z łatwością można dopasować zarówno do

Gałki, uchwyty, klamki i wieszaki Gamet są malowane proszkowo, a zastosowanie najwyższej jakości farb sprawia, że można je użytkować bez obaw o to, że – nadgryzione zębem czasu – stracą swój głęboki, intrygujący kolor i ponadczasowy urok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *