Estetycznie i z ekologią za pan brat – kosze na śmieci Inoxa

Wielu z nas coraz częściej stara się żyć zgodnie z zasadami ochrony środowiska. Jednym z najpopularniejszych zachowań proekologicznych jest segregacja śmieci. Starając się stosować się do jej zasad napotykamy jednak wiele trudności, począwszy od konieczności zakupu kilku koszy na śmieci, po brak miejsca w ciasnych kuchniach. Firma Gamet znalazła idealne rozwiązanie tych problemów. Jeżeli kwestia segregacji śmieci jest dla Ciebie ważna, a jednocześnie wiesz, że w Twojej kuchni nie zmieści się kilka osobnych koszy, zwróć uwagę na produkty dystrybuowane przez tą firmę. .  

Segregatory na odpady marki INOXA

Firma Gamet sprzedaje kosze na śmieci, wysokie szafy Cargo oraz segregatory odpadów marki INOXA. Oprócz wysokiej jakości materiałów, z jakich produkty te zostały wykonane charakteryzuje je przede wszystkim mały rozmiar, dzięki czemu nawet kilka koszy na śmieci może zmieścić się w każdej kuchennej szufladzie. Rozmiar ramy można przyciąć i dopasować do wielkości szuflady. Zaoszczędzamy dzięki temu miejsce w kuchni, a kosz na śmieci nie tylko nie rzuca się w oczy, ale ma zdecydowanie większe walory estetyczne niż tradycyjny plastikowy pojemnik. W ofercie dostępny jest także kosz na odpady zmieszane, który możemy zamontować pod zlewem.  Naturalne materiały, z których zostały wykonane produkty podkreślają ich proekologiczny charakter.

Nie tylko kosze na śmieci

Nie tylko segregacja śmieci jest problemem, który bardzo często spędza nam sen z powiek. Bałagan w szafkach i szufladach kuchennych jest zjawiskiem znanym chyba każdemu. Idealnym wyjściem z tej sytuacji będzie zakup wysokich szaf Cargo marki INOXA sprzedawanych przez firmę Gamet. Produkt ten można zamontować w każdej szafce. Firma posiada w ofercie kosze 2 lub 3 poziomowe, w razie potrzeby istnieje możliwość montażu dodatkowego mocowania. Szafki wyposażone są w system cichego domykania, dzięki czemu są one wyjątkowo dyskretne. Można w nich przechowywać zarówno produkty spożywcze jak i naczynia czy butelki. Teraz porządek w naszej kuchni będzie wzorem dla wszystkich znajomych.  Szafki dostępne są w neutralnych kolorach, dzięki czemu pasują do wystroju każdego wnętrza. Kolor biały będzie pięknym uzupełnieniem wnętrza skandynawskiego lub prowansalskiego, antracyt świetnie sprawdzi się w stylu loftowym – mówił Michał Mrówczyński, Kierownik Działu Sprzedaży Internetowej w firmie Gamet.

Kosze cargo Inoxa seria Ellite – niskie
System narożny Compact – bardzo łatwy, uniwersalny montaż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikowano: 31 października 2019

+
Czytaj więcej artykułów na naszym blogu