Gałka do mebli kuchennych, pokojowych, dziecięcych

Jak obudzić w meblach nowego ducha? Jak nadać wnętrzu charakteru, nie ponosząc z tego tytułu ogromnych wydatków? Nasza nowa, tworzywowa gałka do mebli kuchennych, pokojowych, dziecięcych czy salonowych GX01, dzięki rozbudowanej gamie dekorów otwiera ogromne pole do popisu dla tych, którzy chcą wydobyć z mebli drzemiący w nich potencjał aranżacyjny.

Aranżacyjne trendy ostatnich lat niejednego z nas mogą przyprawić o zawrót głowy: nieoczywiste zestawienia, stonowana kolorystyka przełamywana śmiało mocnymi akcentami, wnętrza, w których pozornie niepasujące do siebie elementy są kreatywnie zestawiane, wnosząc ożywczy powiew do naszych domów i mieszkań.

Wychodzimy tym oczekiwaniom naprzeciw, a nowa gałka do mebli kuchennych, salonowych, pokoju dziecięcego czy młodzieżowego jest tego najlepszym przykładem. Projektując ją postawiliśmy przede wszystkim na indywidualizm, dlatego nie ograniczamy się wyłącznie do katalogowej oferty dekorów, bo możemy również wykonać każdy inny wzór.

 

Gałka do mebli kuchennych i nie tylko

Gdzie sprawdzi się nowa gałka? Do mebli kuchennych z całą pewnością, bo można ją dopasować kolorystycznie do frontów (na zasadzie dyskretnego, harmonijnie dopasowanego detalu lub mocnego kontrastu). Rozbudowana gama wzorów – jak motywy marokańskie, czy popularne terazzo nazywane także lastryko, przywołujące na myśl perły duńskiego designu, pozwalają na dopasowanie wzoru na przykład do marmurowego blatu czy płytek.

– Kuchnia to tylko jedna z wielu przestrzeni, w których sprawdzi się nowa gałka. Obok mebli kuchennych, gałka GX01 to także świetny wybór do mebli w salonie, które już zdążyły się znudzić lub zwyczajnie wyszły z mody. Oryginalna gałka z kolorowym dekorem może nadać im zupełnie nowe oblicze. Warto eksperymentować, wybierając odważne wzory – np. koniczynę marokańską dostępną w kilku kolorach albo szalenie popularne motywy roślinne, które dobrze wpiszą się w przestrzenie w stylu urban jungle – mówi Agnieszka Ruta z działu marketingu firmy Gamet.

Gałka do mebli kuchennych – GX01

W pokoju dziecięcym świetnie sprawdzą się pastelowe dekory, a także motywy zwierzęce – lamy i flamingi czy też grafiki marynistyczne. W pokoju młodzieżowym doskonale będzie wyglądać nietuzinkowe graffiti w stylu pop-art czy gałki z napisami typu: Sweet dreams albo KEEP CALM. Z kolei w łazience (zwłaszcza gdy właściciele zdecydowali się na ułożenie na podłodze kafli w stylu marokańskim albo portugalskim) świetnym wyborem będzie dekor z tym właśnie wzorem.

– Mimo dużego nacisku, jaki położyliśmy na design, gałka do mebli kuchennych, łazienkowych i pokojowych GX01 zaprojektowana została tak, aby zapewnić wygodę użytkowania i nieograniczone możliwości jej modyfikowania jeśli chodzi o nowe dekory. Jest relatywnie duża (49 mm) i dobrze leży w dłoni, a sam kształt sprawia, że jest także bezpieczna w użytkowaniu zwłaszcza dla dzieci – podsumowuje Agnieszka Ruta.

Gałka do mebli dziecięcych – GX01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *