Modne klamki do drzwi wewnętrznych

Designerskie klamki bez kompromisów

 

Nowa łazienka, wyremontowany przedpokój, a może kompletnie odświeżona garderoba? Niezależnie od tego, jak zaczął się Twój remont, jego zwieńczeniem będą idealnie pasujące drzwi. Jak dobrać modne klamki do drzwi wewnętrznych, skoro na rynku mamy do dyspozycji tyle kolekcji oraz wariantów? Warto poszukać takiego dostawcy, który podąża za trendami i wyznacza ponadczasową modę


Jakie są nowoczesne klamki do drzwi wewnętrznych? Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bowiem wszystko zależy od samego stylu danego wnętrza oraz… drzwi! Te wykonane z solidnego drewna litego komponować się będą lepiej z nieco inną klamką niż drzwi z płyty w wykończeniu lakieru na wysoki połysk. Niemniej jednak, można wskazać kilka typów klamek, które są coraz częściej poszukiwane i wędrują na salony najciekawszych wnętrz w Polsce i na świecie.

 

Kształt

Designerskie klamki w obecnych czasach to na pewno ciekawe bryły. Sama klamka staje się ozdobą drzwi i dlatego coraz większą popularnością cieszą się duże i masywne klamki albo wręcz odwrotnie – niezwykle minimalistyczne – wąskie i prawie niewidoczne. Wśród ciekawych modeli znaleźć można klamki z ciekawą geometrią, nawiązujące do figur przestrzennych, stożków, prostopadłościanów oraz ostrosłupów. Niezwykle ważne by sama rękojeść klamki była ergonomiczna i wygodna w codziennym użytkowaniu.

Kolor

Na topie nieustannie króluje czarny mat, który sprawdza się w połączeniu z naturalnym drewnem oraz płytą. Wysoko na liście popularnych kolorów klamek plasują się te wykończone w niklu szczotkowanym oraz w błyszczącym chromie, a prawdziwy efekt „wow” gwarantuje połączenie czarnej rękojeści z szyldem w kolorze złotego różu satynowego.

 

Modne klamki do drzwi wewnętrznych dla każdych wnętrz

 

Najnowsza kolekcja modnych klamek do drzwi wewnętrznych GAMET o nazwie Premium Line to zdecydowany faworyt tego sezonu. Toruński producent zaprojektował serię niezwykle nowoczesnych klamek w różnorodnych wielkościach, kształtach oraz wykończeniach kolorystycznych. Geometryczne, obłe, delikatne, a może masywne? Niezależnie jakiej klamki szukasz, możesz być pewien, że przeglądając najnowszą kolekcję Premium Line, zatrzymasz swój wzrok na przynajmniej kilku egzemplarzach! Klamka DH33 z kolekcji TELESTA to obła i delikatna rękojeść zlicowana z okrągłym szyldem. IMIRA to model DH32, który łączy w sobie geometrię okręgu z płaską i minimalistyczną rękojeścią, również na okrągłym szyldzie. Klamka DH31 z kolekcji KARIA to z kolei prawdziwie nowoczesny i geometryczny model z ostrymi kątami i kwadratowym szyldem, dzięki czemu świetnie wpisze się w bardzo współczesne pomieszczenia. Dla fanów bardziej masywnych klamek GAMET przygotował klamkę DH30 z linii LOGEN, optycznie dosyć masywną, a jednocześnie bardzo wygodną dla użytkownika, również polecaną z kwadratowym szyldem. Nowa linia Premium Line to cztery bardzo ciekawe modele klamek drzwiowych, które dostępne są w trzech pokryciach galwanicznych (mosiądz G3, chrom G4 i nikiel szczotkowany G7) oraz w  dwóch pokryciach lakierniczych (czarny mat L31, czarny super mat L36). Zupełną nowością oferowaną przez GAMET jest ciekawe połączenie czarnych rękojeści z szyldem w kolorze satynowego złota albo różowego złota.

Przyłącz się do konwersacji

  1. Artykuł przyjemny dla oka i użyteczny. Na innych stronach formatowanie tekstu czasami woła o pomstę do nieba. Jak widzę ścianę tekstu to po prostu wychodzę. Tutaj odpowiednie odstępy i treść. Na pewno będę zaglądał tutaj częściej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikowano: 13 grudnia 2021

+
Czytaj więcej artykułów na naszym blogu