Podpórka do książek – czarna, stylowa ozdoba domowej biblioteczki

Strukturalna czerń, prosta graficzna forma, atrakcyjne wzory, przydatność i funkcjonalność – podpórka do książek, czarna, wykonana z malowanej proszkowo stali to nasz nieodzowny dodatek do regałów i półek, szczególnie tych z niezabudowanymi bokami.

 

Półka pod kontrolą

Książki, oprócz przyjemności czytania i poszerzania horyzontów, to także znakomita ozdoba naszych wnętrz. Żeby jednak mogły spełnić swoją dekoracyjną funkcję i nadać wnętrzu elegancji i klasy, trzeba zadbać o ich uporządkowanie. Przewracające się i zsuwające z półek tomy sprawiają wrażenie bałaganu i stanowią zagrożenie, szczególnie jeśli stoją na wyższych poziomach. Designerskie, czarne podpórki do książek znajdujące się w naszej ofercie, idealnie okiełznają ten chaos.

Podpórka do książek czarna

Produkowane przez nas podpórki warto zestawiać z pasującymi do nich stelażami Profil System – stojącymi regałami SR17, wiszącymi półkami SR19, czy ramami półek SR18. Ale nie tylko! Nasze podpórki pasują też do prostego, drewnianego regału – generalnie będą się świetnie prezentować we wszystkich wnętrzach, w których stawia się na prostotę, oszczędność i elegancję form. Jednolita czerń podpórek zapewni duże możliwości aranżacyjne, podkreślając zarówno bardziej intensywne kolory, jak i stanowiąc elegancki, graficzny, niemal plakatowy kontrast w stosunku do bieli. Rośliny doniczkowe, ramy obrazów, drewno regału – wszystko to dopełni stylowej, kojącej dla oka całości.

Wzory ze świata przyrody

Natura i zwierzęta to Twoje hobby? Świetnie! W naszej ofercie znajdziesz swoje ulubione wzory: kota z figlarnie zawiniętym ogonem, wielkooką sowę, delikatnego kolibra czy zarys drzewa o bujnej, rozwiniętej koronie. Tego rodzaju wzory od lat cieszą się wielkim powodzeniem, pojawiają się w poligrafii, tkaninach, zawitały także i do nas.

Prosto i nowocześnie

Wolisz syntetyczne, graficzne formy? Odpowiedzią będą podpórki w kształcie ramek, przywodzące na myśl zarys elektronicznego czytnika, czy po prostu ozdobione napisem „BOOK”, a także proste krzyżyki na wzór popularnych hashtagów w mediach społecznościowych. Te ostatnie to świetny dodatek do pokoju nastolatka, który cały czas jest online! Niezależnie od wzoru, każda nasza podpórka do książek czarna wycięta jest laserowo i malowana proszkowo, co gwarantuje wysoką jakość wykonania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *