Skórzane uchwyty do mebli kuchennych, pokojowych, sypialnianych

Energetyczne wnętrza w stylu etno, powiew natury w przestrzeniach urban jungle, surowy minimalizm doprawiony wyrazistymi dodatkami… to tylko kilka pomysłów na aranżacje, w których doskonale sprawdzą się skórzane uchwyty. Polubią się z meblami w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym, staną się niesztampowym dodatkiem do mebli kuchennych. Skórzane uchwyty to nowość w naszej ofercie, którą poszerzamy horyzonty kreatywnego wykorzystywania naturalnych surowców.

Uchwyt skórzany UL22 – zobacz na www.gamet.eu

Skórzane uchwyty UL22 szczególnie trafią w gusta osób mających słabość do naturalnych materiałów, które z biegiem czasu nabierają szlachetności. Trzy kolory skóry (naturalny, jasny brąz i czarny) pozwolą dobrać uchwyt skórzany do mebli kuchennych, dziecięcych, sypialnianych czy stojących w salonie, a piny w kolorze niklu lub złota staną się delikatnym zwieńczeniem aranżacji.

 

            

Skórzane gałki GL22 i skórzane uchwyty UL22 – zobacz na www.gamet.eu

Z kolei skórzane uchwyty UU53 z metalowymi końcówkami (w pokryciu chromu, niklu satynowego, czarnego matowego, naturalnie patynowanego żelaza) świetnie wpiszą się w „męskie”, wyraziste przestrzenie.

Skórzane gałki GU53 i skórzane uchwyty UU53 – zobacz na www.gamet.eu

 

Podsuwamy pomysły na wykorzystanie uchwytów ze skóry w różnych wnętrzach.

Remedium na standaryzację – skóra+etno

Nasycone, odważne kolory, wzorzyste tkaniny, geometryczne i orientalne wzory – to wyróżniki stylu etno, który jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na przeciwstawienie się standaryzacji i globalizacji oraz wyeksponowanie tego, co lokalne i unikalne. Skórzany uchwyt do mebli kuchennych czy zestawiony kreatywnie z orientalnymi meblami w salonie, doskonale wpisze się w takie aranżacje, których nieodłącznym elementem są naturalne dodatki.

Remedium na betonowe miasta – skóra+urban jungle

Styl urban jungle stał się przeciwwagą dla szarości betonowych miast, w których coraz trudniej znaleźć skrawek zieleni. Wnosimy więc tę zieleń do swoich domów i mieszkań, stawiamy w pokojach kwiaty, wybieramy ornamenty roślinne jako wzór na tapecie, obicie kanapy czy motyw przewodni galerii ściennej. Dodatkiem dopełniającym całości będą skórzane uchwyty, które dobrze skomponują się z naturalnymi materiałami, jak wiklina i miękkie, bawełniane tkaniny.

Skórzana gałka GU53 – zobacz na www.gamet.eu

Remedium na nadmiar bodźców – skóra+minimalizm

Aranżacje w stylu minimalistycznym to kwintesencja elegancji i dobrego smaku, zwłaszcza, gdy są uzupełnione o intrygujące dodatki. Nowoczesny charakter wnętrza można podkreślić dobierając np. czarny skórzany uchwyt do mebli kuchennych w białym kolorze lub odważnie zestawiając go z prostymi, geometrycznymi meblami. W aranżacjach minimalistycznych to właśnie uchwyt stanie się jednym z mocniejszych i bardziej wyrazistych elementów, przełamując ascetyczny wystrój nieoczywistym akcentem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *