Stolik kawowy loft – czarny kolor zawsze w modzie!

Trendy w aranżacjach wnętrz zmieniają się szybko, to jednak nie znaczy, że w świecie designu nie ma rozwiązań, którym upływ czasu i nowe mody są niestraszne. Stoliki kawowe loftowe czarne wyróżnia prosty, minimalistyczny styl, co sprawia, że z łatwością wkomponują się w przestrzenie o charakterze industrialnym, we wnętrza minimalistyczne, skandynawskie, a nawet boho czy glamour.

Kolor czarny we wnętrzach to synonim dobrego smaku, jednak nie każdy może pozwolić sobie na to, aby wszystkie meble miały taki odcień, zwłaszcza na małych metrażach, które ciemne barwy mogłyby optycznie pomniejszyć. Czarny stolik kawowy to stosunkowo niewielki mebel, który wkomponuje się w każdą aranżację – nie tylko w stylu loftowym. Nic przecież nie stoi na przeszkodzie, aby na bazie czarnego, ponadczasowego stelaża stworzyć własny, wyjątkowy mebel, zestawiając go z blatem drewnianym, z betonu architektonicznego czy z płyty meblowej. Ważne jednak, aby nie zapomnieć przy tym o podstawowej funkcji stolika, który ma nie tylko ładnie wyglądać, ale także być solidny, praktyczny i trwały. To przecież jeden z najintensywniej użytkowanych mebli w domu, na który odkładamy nie tylko gazetę, ale również cięższe przedmioty – filiżanki, imbryki, wazony, książki, dekoracyjne bibeloty.

Nasza oferta kierowana jest zarówno do tych, którzy szukają gotowych wyrobów (stoliki kawowe loft – czarne), jak i do miłośników DIY, którzy mogą wybierać pomiędzy różnymi wariantami metalowych stelaży oraz nóg do stolików i stołów.

Stwórz swój własny stolik – metalowe stelaże i nogi do stołu

Nieskrępowane możliwości tworzenia własnych, oryginalnych mebli otwierają nasze czarne stelaże do stolików kawowych. Można je zestawiać z różnymi blatami, dopasowując tym samym finalny produkt do indywidualnych upodobań i stylu przestrzeni.

Obok dostępnych już od dłuższego czasu w ofercie stalowych stelaży do stolików kawowych SR20 i nóg SR45 z linii Profil System, do oferty wprowadziliśmy nowość. Są to minimalistyczne stelaże na bazie stalowych profili, które mogą stać się doskonałą bazą do zaprojektowania własnego loftowego stolika kawowego. Czarny kolor stelaża, który jest ponadczasowy i świetnie komponuje się z niemal każdym innym odcieniem sprawia, że z łatwością można dobrać do niego dowolny blat, realizując tym samym oryginalny, własny projekt. Nic przecież nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać w tym celu jeden z gotowych, dostępnych w marketach budowlanych blatów, jak i np. stare deski czy wieko od znalezionej na strychu skrzyni.

Stolik kawowy loft czarny

Kompletne, gotowe stoliki kawowe świetnie odpowiadają z kolei na potrzeby osób, które nie chcą lub nie lubią eksperymentować i poszukują raczej produktów gotowych, które wystarczy tylko postawić w salonie. Wdrożone przez nas nowe, czarne stelaże SR66 i SR67 oferowane będą też w wariancie z okrągłym blatem o średnicy 600 mm z laminowanej płyty wiórowej w kolorach imitujących drewno, jak i w klasycznej czerni czy popularnym graficie.

Doskonale uzupełnią one przestrzenie w stylu loftowym, minimalistycznym i nowoczesnym. Ich prosty, wysmakowany design sprawia też, że bardzo dobrze wpiszą się we wnętrza skandynawskie czy klasyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *