Szuflady Eco Box oszczędność miejsca i wygoda w jednym

W wielu przypadkach duży problem, jeśli chodzi o aranżację wnętrz stanowią zbyt ciasne pomieszczenia, których właściciele często narzekają na niewielką ilość miejsca do przechowywania. Rozwiązaniem świetnie sprawdzającym się w takich wnętrzach jest zamontowanie systemu szuflad box. Jeśli zmagasz się w swoim domu z podobnymi problemami szuflady Eco Box firmy Gamet są idealnym rozwiązaniem właśnie dla ciebie. Ich uniwersalna gama kolorystyczna, pełen wysuw szuflad oraz ich ciche domykanie zapewnią pełen komfort użytkowania.

Szuflady Eco Box BOX-41
Szuflady Eco Box BOX-41 kup on-line
Szuflady Eco Box BOX-42
Szuflady Eco Box BOX-42 kup on-line
Szuflady Eco Box BOX-43
Szuflady Eco Box BOX-43 kup on-line

Szuflady Eco Box firmy Gamet to idealny wybór dla każdego. Z uwagi na dopuszczalne obciążenie do 30 kg przeznaczone są głównie do mebli kuchennych, ale także zyskują na popularności w meblach łazienkowych, oraz wszędzie tam gdzie istotna jest estetyka mebla i wytrzymałość szuflad na duże obciążenia. Możemy w nich przechowywać wszystko co jest niezbędne w kuchni: naczynia, garnki, sztućce oraz artykuły spożywcze oraz w łazience począwszy od kosmetyków po środki czystości. Szuflady Eco Box są bardzo pojemne, a ich pełny wysuw gwarantuje łatwą dostępność do całej powierzchni szuflady i wysoką funkcjonalność. Funkcja demontażu szuflady pozwala na łatwe czyszczenie dna szuflady, co jest istotne w utrzymaniu czystości zwłaszcza w meblach kuchennych. Istotną cechą zdecydowanie poprawiającą komfort użytkowania jest ciche domykanie szuflad, dzięki któremu możemy swobodnie korzystać z nich nawet w nocy nie budząc pozostałych domowników.

Szuflady Eco Box dostępne są w 3 wysokościach: BOX41-89 mm, BOX42-121 mm, BOX43-185 mm oraz w 7 długościach: od 270 do 550 mm. dzięki czemu idealnie można dopasować je do różnych wysokości i szerokości szuflad. Montaż szuflad Eco Box jest na tyle prosty, że każdy jest w stanie zrobić to samodzielnie przy pomocy instrukcji, dostępnej w zestawie. Szuflady Eco Box są wyposażone w regulację frontu, zarówno w pionie jak i w poziomie, co jeszcze bardziej poprawia komfort ich użytkowania.

Na czym polega wyjątkowość szuflad Eco Box?

Szuflady Eco Box firmy Gamet mają prosty, nowoczesny wygląd, a ich biały lub antracytowy kolor pozwala dopasować je do wielu meblowych projektów. Zastosowany mechanizm cichego domykania, pełen wysuw i regulowany front zapewniają wysoki komfort pracy. System szuflad Eco Box doskonale sprawdza się w meblach uwzględniających pojemne szuflady np. do przechowywania żywności, gdzie wytrzymałość na duże obciążenia ma ogromne znaczenie, a to z kolei przekłada się na długi czas bezawaryjnego użytkowania. Jeśli w swoim domu nieustannie borykasz się z brakiem miejsca w szufladach, nie możesz nigdy dosięgnąć do samego tyłu, bądź też rzeczy są tak poupychane, że już dawno nie potrafisz niczego znaleźć z pewnością szuflady Eco Box firmy Gamet są dla ciebie świetnym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *