Wieszak do przedpokoju na ścianę, łazienkowy, do pokoju dziecięcego

Wieszak do przedpokoju na ścianę czy wieszak łazienkowy na ręczniki pełni przede wszystkim funkcję użytkową. Dlatego, dobierając konkretny produkt warto zwrócić uwagę, czy jest solidnie wykonany i czy ubrania albo ręczniki nie będą z niego spadać. A do tych, którzy jednocześnie chcą popuścić wodze fantazji i mają wysokie wymagania odnośnie designu, kierowana jest nasza różnorodna oferta wieszaków do przedpokoju, łazienki, sypialni czy pokoju dziecięcego. Różne warianty, kształty i kolory stwarzają przestrzeń do kreatywnych eksperymentów.

        WR42 kup on-line

Pojedyncze wieszaki – na ścianę w przedpokoju, sypialni, pokoju dziecka

Pojedyncze wieszaki doskonale sprawdzą się we wnętrzach aranżowanych w minimalistycznym stylu, którego wyjątkowość tkwi w prostocie. Przykręcone na różnych wysokościach na ścianie w przedpokoju wieszaki mogą stać się ciekawym aranżacyjnym akcentem, z kolei przymocowane jeden obok drugiego stworzą wrażenie ładu i uporządkowania przestrzeni. Wieszaki pojedyncze doskonale sprawdzą się też w sypialni czy pokoju dziecięcym. Umieszczone w dogodnym miejscu staną się alternatywą dla… krzeseł, które w każdym chyba domu służą do odkładania ubrań. W tej roli doskonale sprawdzą się wieszaki z otworami na przelot, które można przykręcić bezpośrednio do ściany lub montowane od tyłu. Rozbudowany asortyment wzorów – począwszy od minimalistycznych i nowoczesnych, poprzez modne retro czy urzekającą porcelanę – ułatwi adaptację ich do różnych gustów i przestrzeni. Osoby, które mają w sobie duszę majsterkowicza, mogą ponadto przykręcić wieszaki np. do drewnianej deski lub płyty, tworząc własne, oryginalne kompozycje.

 

WA01                              WA02 kup online             WS04                   WS05            WP13 kup online        WP14 kup online

WR42 kup online         WR43 kup online               WP72                      WP69 kup online             WP93 kup online               WP92

 

Wieszaki na deskach kup online

 

 

Wieszaki stalowe na drzwi i fronty meblowe

WS07

Z myślą o posiadaczach niewielkich przestrzeni stworzyliśmy gamę wieszaków stalowych na drzwi i fronty meblowe. Nie wymagają specjalnego montażu, bo wystarczy zawiesić je na drzwiach wewnętrznych. W wąskich i ciasnych pomieszczeniach zastąpią wieszaki na ścianę, np. w przedpokoju, w którym każdy centymetr jest na wagę złota i brakuje miejsca do powieszenia kurtek.

To również doskonały pomysł na stworzenie dodatkowego miejsca do przechowywania torebek lub odzieży w pokojach, w których nie ma możliwości przykręcenia wieszaka do ściany.

 

WS06                                        WS07                       WS07 + GX01                  WS07 + GP14

 

Wieszaki łazienkowe na ręczniki

Do osób, którym zależy na tym, aby wykreować spójną wzorniczo przestrzeń w łazience, kierujemy wieszaki łazienkowe na ręczniki wykończone w chromie, które doskonale pasują do armatury. Zaprojektowane zostały tak, aby można było wygodnie powiesić na nich ręczniki bez obaw o to, że będą się zsuwać. Elegancki, smukły kształt bardzo dobrze wkomponuje się w minimalistyczne łazienki, jak również w projekty stawiające na eklektyczne łączenie różnych stylów.

 

WA09 kup online                    WA09 kup online                                WA11

Wieszaki do przedpokoju – smak tradycji

W przestrzeniach, których styl nawiązuje do tradycyjnego wzornictwa, przygotowaliśmy ofertę wieszaków montowanych do paneli drewnianych lub z płyty MDF, które cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno z uwagi na praktyczne strony takiego rozwiązania, jak i atuty wizualne. Można je samodzielnie przymocować do płyty lub zlecić to zadanie stolarzowi, który wykonuje zabudowę przedpokoju. Oferujemy je zarówno jako pojedyncze elementy (relingi boczne, przednie, gałki i wkręty) lub jako gotowe, kompletne systemy.

          

WG08                                                                   WG04 kup online                                                 WG06                                           WG kup online

Do pokoju dziecięcego

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy również ofertę wieszaków na drewnianych kolorowych deskach, w których zamiast tradycyjnych wieszaków można zastosować gałki drewniane. Wybór jest tu ogromny, co otwiera niemal niezliczone możliwości kombinacji i pewność, że stworzona kompozycja będzie jedyna w swoim rodzaju. W wersji bardziej stonowanej kolorystycznie (ponadczasowe czernie, uniwersalne brązy, eleganckie biele) rozwiązanie to świetnie sprawdzi się też w roli wieszaka do przedpokoju na ścianę.

Wieszaki na deskach kup online

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *