Wieszaki metalowe na ścianę

Listki, heksagony, słonie, góry – to zaledwie kilka przykładów wzorów, o które wzbogaciła się nasza oferta wieszaków metalowych na ścianę. W połączeniu z dotychczas dostępnymi wzorami tworzą one niezwykle rozbudowaną gamę motywów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. To jednak nie koniec ostatnich nowości, jakie przygotowaliśmy!

Wieszaki metalowe na ścianę – wygoda przede wszystkim

Wieszak metalowy na ubrania na ścianę to oczywiście produkt o funkcji typowo użytkowej. Przymocowany w przedpokoju pozwoli na przechowywanie kurtek, płaszczy, a także torebek czy np. parasoli. W sypialni, pokoju malucha lub nastolatka świetnie sprawdzi się do zawieszenia piżamy, szlafroka czy ubrań, które planujemy założyć następnego dnia. Metalowy wieszak na ścianie doskonale spisze się też w kuchni czy łazience, pozwalając na wygodne przechowywanie ręczników kuchennych i kąpielowych. I choć to właśnie kwestie praktyczne wysuwają się na pierwszy plan, to pamiętajmy, że wieszaki mogą też zdobić.

Projektując nowe wzory właśnie te aspekty mieliśmy na uwadze. Położyliśmy nacisk na to, aby rzeczy, które zostaną powieszone na wieszakach, nie spadały ani się z nich nie zsuwały. Jednocześnie starannie przemyśleliśmy design, dlatego obok oryginalnych wzorów pojawiły się też nowe kolory.

Wieszak metalowy na ubrania na ścianę – nowości

Wśród nowych metalowych wieszaków na ścianę pojawiło się kilka nowych motywów roślinnych – wśród nich listki (WS100) oraz kwiaty (WS23), które doskonale zaprezentują się we wnętrzach osób o romantycznych duszach. Nie mogło też zabraknąć propozycji, które szczególnie dobrze wpiszą się w przestrzenie projektowane z myślą o najmłodszych. Metalowy wieszak z motywem trzech słoni (WS102) z pewnością będzie cieszyć oko maluchów, ale także podróżników, którzy chętnie wprowadzają do wnętrz przedmioty przypominające o odbytych wojażach. Dla tych, którzy kochają góry, nie lada gratką będzie metalowy wieszak na ścianę z motywem wilków na tle strzelistych szczytów (WS101).

Nie zapomnieliśmy też o kreatywnych, dla których dostępne w ofercie wzory to zdecydowanie za mało. Dla nich zaprojektowaliśmy metalowy wieszak na ubrania na ścianę WS106 – tzw. bumerang. Jest to wzór modułowy, który można zestawiać w dowolnych układach, tworząc własne, unikatowe konstelacje.

Z kolei osoby, które w aranżacjach wnętrz stawiają na elegancję i klasykę, z pewnością docenią nowy kolor, w jakim dostępny jest niezwykle popularny model w kształcie gałązki (WS10), który od teraz oferowany jest nie tylko w kolorze czarnym strukturalnym, ale też w złotym satynowym.

Dodatkowo wiele z oferowanych przez nas metalowych wieszaków na ścianę ma swoje mniejsze odpowiedniki w postaci wieszaków na klucze – dzięki temu bez trudu można stworzyć w przedpokoju spójną wzorniczo kompozycję.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikowano: 21 kwietnia 2023

+
Czytaj więcej artykułów na naszym blogu