Relacja z targów MEBEL 2018 w Moskwie

Targi MEBEL Moskwa, które odbyły się w dniach 19-23.11.2018, swym rozmachem potwierdziły swoją znaczącą pozycję wśród wydarzeń organizowanych na całym świecie. Wydarzenie to od 30 lat skupia producentów, projektantów i dekoratorów wnętrz z całego świata. Także nasza firma podczas tegorocznych targów zaprezentowała nowe kolekcje akcesoriów meblowych i nową linię produktową PROFIL SYSTEM.

Największym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się akcesoria meblowe w nowatorskiej powłoce Soft Touch, którą opracowaliśmy wspólnie z naszymi technologami. Z jednej strony przyciągały one uwagę bogatą i niespotykaną dotąd paletą kolorów, z drugiej strony zachwycały wyjątkowymi właściwościami powłoki, która w dotyku przypomina miękkość aksamitu.

Swoją premierę miały także uchwyty UU55 z kolekcji NATURAL oraz UU56 z kolekcji HONEY (UU56), które pokazaliśmy w dwóch rozstawach: 128 i 160 mm oraz w różnych pokryciach galwanicznych i powłokach lakierniczych. Odwiedzający docenili także nowe profile aluminiowe UA123, UA124, UA125 i UA126, które idealnie pasują do nowoczesnych mebli.

Warto także wspomnieć o naszej nowej linii produktowej PROFIL SYSTEM, którą stanowią metalowe stelaże do samodzielnego montażu. Zaprezentowaliśmy je w formie stelaży wiszących i stojących, oraz kompleksowego rozwiązania do łazienki w postaci: stelaża do mebli łazienkowych, regału i lustra. Ta linia produktowa w czerni oraz graficie strukturalnym idealnie wpasowuje się w bardzo popularny obecnie styl wyposażenia wnętrz jakim jest loft oraz minimalistyczny styl skandynawski.

Tragi zakończyły się ogromnym sukcesem frekwencyjnym i organizacyjnym. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim odwiedzającym za liczne przybycie na nasze stoisko.

Opublikowano: 25 listopada 2018

+
Czytaj więcej aktualności na naszym blogu