Elektryk/Mechanik maszyn i urządzeń produkcyjnych – dział utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Toruń
Opis stanowiska:

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie pracy, serwis, bieżące naprawy oraz prace remontowo-konserwacyjne maszyn, urządzeń produkcyjnych oraz instalacji elektrycznych
  • dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych/instalacji elektrycznych
  • usuwanie awarii oraz usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych/instalacji elektrycznych
  • wdrażanie usprawnień maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • przestrzeganie przepisów BHP oraz obowiązujących w firmie zasad, procedur i regulaminów

Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy/instalacje elektryczne, rysunki techniczne itp.)
  • posiadanie uprawnień: elektrycznych (do 1 kV), SEP G1 eksploatacja oraz G3 eksploatacja
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • dobra organizacja pracy własnej oraz pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, terminowa wypłata wynagrodzenia)
  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków i pomoc ze strony współpracowników

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna Medicover
  • zniżki na firmowe produkty
  • dofinansowanie kart Multisport, ubezpieczenia na życie
  • spotkania integracyjne, wydarzenia sportowo-kulturalne dla pracowników
  • turnieje w piłkarzyki stołowe/darta/FIFA dla pracowników
  • bilety do kina dla pracowników
  • zajęcia jogi dla pracowników
  • paczki świąteczne dla dzieci pracowników
  • konkursy plastyczne dla dzieci pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • zapomogi w trudnych sytuacjach życiowych
  • inicjatywy dobroczynne

Dołącz do naszego zespołu, czekamy na Twój ładunek pozytywnej energii!

Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@gamet.eu

Klauzula informacyjna dotycząca procesu rekrutacji GAMET Sp. z o.o.

Klauzula zgody dotycząca procesu przyszłych rekrutacji GAMET Sp. z o.o.