Specjalista/tka ds. obsługi klienta w dziale Eksportu (rynek niemiecki)

Miejsce pracy: Toruń
Opis stanowiska:

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wprowadzanie zamówień eksportowych do systemu
  • koordynowanie realizacji zamówień (od przyjęcia po wysyłkę)
  • utrzymywanie stałych kontaktów z klientami zagranicznymi (w tym rozwiązywanie problemów, przyjmowanie reklamacji, udzielanie informacji)
  • udział w pozyskiwaniu nowych klientów eksportowych (zapytań/zamówień)
  • sporządzanie wstępnych ofert, analiz, raportów handlowych
  • ścisła współpraca z innymi działami: planowanie produkcji, produkcja, finanse, logistyka, planowanie sprzedaży

Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 (znajomość drugiego języka zachodniego będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży (również B2B)
  • praktyczne umiejętności pracy z MS Excel
  • praktyczna znajomość zagadnień i procedur eksportowych
  • sumienność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • doskonała organizacja pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B + mobilność (w perspektywie gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych)

Oferujemy:
  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, terminowa wypłata wynagrodzenia)
  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków i pomoc ze strony współpracowników
  • niezbędne narzędzia pracy

 Benefity

  • prywatna opieka medyczna Medicover
  • zniżki na firmowe produkty
  • dofinansowanie kart Multisport, ubezpieczenia na życie
  • spotkania integracyjne, wydarzenia sportowo-kulturalne dla pracowników
  • turnieje w piłkarzyki stołowe/darta/FIFA dla pracowników
  • bilety do kina dla pracowników
  • zajęcia jogi dla pracowników
  • paczki świąteczne dla dzieci pracowników
  • konkursy plastyczne dla dzieci pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • zapomogi w trudnych sytuacjach życiowych
  • inicjatywy dobroczynne

Lubisz wyzwania i kontakt z ludźmi.

Chciałbyś wykorzystać swoje kompetencje i połączyć je z ciekawą pracą

– zapraszamy do zespołu !

Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@gamet.eu

Klauzula informacyjna dotycząca procesu rekrutacji GAMET Sp. z o.o.

Klauzula zgody dotycząca procesu przyszłych rekrutacji GAMET Sp. z o.o.